Informacija

PROGRAMA

 

Penktadienis 14d.

17:00 Bus paskelbta

 

Šeštadienis 15d.

7:00 – 9:00 LV, BY, EEDRS Drag Registracija ir Techninė komisija (Pub KR,  V. Borisevičiaus g. 3, Kazlų Rūda)

9:00 – 11:00 BMW Rekordo Registracija ir rikiavimas (Pub KR,  V. Borisevičiaus g. 3, Kazlų Rūda)

10:00 – Dalyvių ir pareiškėjų susirinkimas – Briefing. (Kazlų Rūdos aerodromas*)

10:30 – 12:00 Laisvosios treniruotės (Drag Trasa / Kazlų Rūdos aerodromas*)

12:00 – 13:00 BMW Paradas per Kazlų Rūdos miestą ir pirmojo rekordo siekimas.

12:00 – 14:00 Kvalifikacijos pirmasis turas (Drag Trasa / Kazlų Rūdos aerodromas*)

14:00 – 14:15 Oficialus varžybų atidarymas. Sveikinimo kalbos.  (Kazlų Rūdos aerodromas*)

14:15 – 16:15 Kvalifikacijos antrasis turas (Drag Trasa / Kazlų Rūdos aerodromas) 

16:00 – 16:30 Techninė pertrauka

16:30 – 18:45 LV, BY, EEDRS Auto Čempionatų aštuntfinaliai, ketvirtfinaliai  (Drag Trasa / Kazlų Rūdos aerodromas*) 

18:45 – 19:45 LV, BY, EEDRS Auto Čempionatų finalai (Drag Trasa / Kazlų Rūdos aerodromas*)

19:30 – 20:15 Koncertas: Iron Vytas (Didžioji scena / Kazlų Rūdos aerodromas)

20:15 – 20:45 Apdovanojimų Ceremonija (Didžioji scena)

20:45 – 21:30 Koncertas: MadMoney (Didžioji scena)

21:30 – 24:00 Diskoteka su 69Beats! (Didžioji scena)

23:00 – ryto DŪZGĖS Pub’e KR (V. Borisevičiaus g. 3, Kazlų Rūda)

 

Sekmadienis

07:30 – 8:30 LT Drag Registracija (Pub KR,  V. Borisevičiaus g. 3, Kazlų Rūda)

08:00 – 09:30 Techninė komisija

10:00 – Dalyvių ir pareiškėjų susirinkimas – Briefing. (Kazlų Rūdos aerodromas*)

10:15 – 11:00 Moto registracija (Kazlų Rūdos aerodromas*)
10:30 – 11:30  Laisvosios treniruotės (Drag Trasa / Kazlų Rūdos aerodromas*)

10:45 – 11:30 Moto techninė komisija

11:30 – 11:45 Moto Dalyvių ir pareiškėjų susirinkimas – Briefing. (Kazlų Rūdos aerodromas*)

11:45 – 12:30 Moto Laisvosios treniruotės (Drag Trasa)

12:45 – 14:00 Kvalifikacijos pirmasis turas (Drag Trasa / Kazlų Rūdos aerodromas) 

14:15 – 15:00 Moto kvalifikacija

15:15 – 16:00 Kvalifikacijos antrasis turas (Drag Trasa / Kazlų Rūdos aerodromas) 

16;30 – 17:00 Moto Čempionatų aštuntfinaliai, ketvirtfinaliai  (Drag Trasa / Kazlų Rūdos aerodromas*)

17:00 – 17:30 LT Auto Čempionatų aštuntfinaliai (Drag Trasa / Kazlų Rūdos aerodromas*) 

17:30 – 18:00 Moto pusfinaliai, finalai (Drag Trasa / Kazlų Rūdos aerodromas) 

18:00 – 19:00 LT Auto Čempionatų ketvirtfinaliai, pusfinaliai, finalai  (Drag Trasa / Kazlų Rūdos aerodromas*) 

19:30  Apdovanojimai

 

* – Patekimui į Kazlų Rūdos aerodromą reikalingas bilietas.

 

 

Preliminarus Lietuvos Drag Čempionato dalyvių sąrašas

 

 

Preliminarus LATVIJOS Drag Čempionato dalyvių sąrašas

 

ROADHOGS MC  Moto Drag Taurės 2 etapo preliminarus dalyvių sąrašas